2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst dataplatformpartner
Beschreibung: ***** Gerectificeerd****** N.a.v. gestelde vragen, heeft Aanbestedende dienst besloten tot rectificatie. Reden voor rectificatie is dat de geschiktheidseisen zijn aangepast. We verwijzen u naar Mercell voor de aanbestedingsleidraad en een wijzigingslog. Dit betreft een Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één deskundige partner voor de technische ontwikkeling, uitbreiding, integratie, ondersteuning en het beheer van het SAS‑Dataplatform. De opdracht omvat het verder professionaliseren van het dataplatform, het realiseren van veilige en toekomstbestendige koppelingen met diverse bronsystemen, en het ondersteunen van Opdrachtgever in datagedreven werken. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van drie jaar, met de mogelijkheid tot twee keer één jaar verlenging. Hiermee beoogt WSRL een duurzame samenwerking die bijdraagt aan stabiliteit, schaalbaarheid en doorontwikkeling van het dataplatform. Zie aanbestedingsleidraad voor de inhoudelijke beschrijving. De Algemene waterschapsinkoopvoorwaarden voor diensten (AWVODI-2018) zijn van toepassing. Voorwaarden van de Inschrijver of andere algemene voorwaarden worden uitdrukkelijk van de hand gewezen. De Inschrijver dient zich volledig aan de door Waterschap Rivierenland gestelde voorwaarden te conformeren. Door het doen van een inschrijving gaat de Inschrijver daarmee akkoord.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72232000 Entwicklung von Transaktionsverarbeitungssoftware und kundenspezifischer Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72210000 Programming services of packaged software products, 72220000 Systems and technical consultancy services, 72232000 Development of transaction processing and custom software, 72250000 System and support services, 72260000 Software-related services, 73000000 Research and development services and related consultancy services, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security, 79400000 Business and management consultancy and related services, 79900000 Miscellaneous business and business-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000