2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenautomaten
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering (in de vorm van lease) van warme drankenvoorzieningen, inclusief installatie, serviceverlening, levering van ingrediënten en het verzorgen van trainingen. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het realiseren van een integraal werkend systeem van warme drankenvoorzieningen op diverse locaties van de Gemeente Maastricht. Het dagelijks (eerstelijns) onderhoud wordt uitgevoerd door medewerkers van Opdrachtgever. De omvang van de opdracht betreft de levering van warme drankenautomaten ten behoeve van in de huidige situatie circa 1.900 medewerkers op de locaties van Opdrachtgever.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1