See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van professionele keukentoestellen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van professionele keukentoestellen
Interne Kennung: PPP0HZ-5874/6502/SLS/2026/006 - ID5874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Professionele vaatwastoestellen
Beschreibung: Professionele vaatwastoestellen
Interne Kennung: SLS/2026/006_1
Los: LOT-0002
Titel: Thermische, koeltechnische en andere professionele keukentoestellen
Beschreibung: Thermische, koeltechnische en andere professionele keukentoestellen
Interne Kennung: SLS/2026/006 - ID5874_2