See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vízgépészeti rendszerek javítása és karbantartása
Beschreibung: Vízgépészeti rendszerek javítása és karbantartása 1. Vízgépészeti rendszerek karbantartása 3. Öntözőrendszerek javítása, karbantartása
Vorherige Bekanntmachung: 810622-2026
Interne Kennung: EKR002286152025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vízgépészeti rendszerek karbantartása
Beschreibung: A Városliget Zrt. üzemeltetésében lévő vízgépészeti rendszerek szakkarbantartása, javítása a Városligeti park (Budapest, XIV. kerület HRSZ: 29732/11) teljesítés helyen karbantartásra, eseti javításra kijelölt rendszerek esetében: • Öntözőrendszer: Öntözőrendszeri szivattyútelep • Szökőkutak, vízeffektusok o Botanikus kert vízeffektusok o Nagyjátszótér vizes elemek o Promenád szökőkút o Rózsakert szökőkút o Vakok kertje szökőkút o ZEN párásító rendszer o NEP párásító rendszer o Városligeti tó tószellőztető Vízgépészeti rendszerek: • ipari szivattyútelep frekvenciaváltókkal, vezérléssel Pü=7 Bar, Q= 100 m3/h 1 db • nagyteljesítményű szűrő STF, automata 1 db • mennyiségmérő KROHNE OPTIFLUX 3 db • búvárszivattyú 10 db • szökőkút szivattyú Astral 10 db • vízkép szivattyú Oase Varionaut 160 db • ködgép (párásító nagynyomású szivattyú) Technocooling, üzemi nyomása 70 Bar, maximális nyomása 106 Bar; Q=6 l/min 5 db • UV csírátlanító 4 db • vízlágyító 6 db • brómadagoló tartály 4 db • homokszűrő tartály 4 db Az elvégzendő főbb feladatok: Karbantartási feladatok • Üzembe helyezés: A felsorolt helyszíneken telepített vízgépészeti rendszerek, berendezések első karbantartása, feltöltése, előkészítése üzemeléshez, beüzemelése, beszabályozása, a tevékenység elvégzéséhez szükséges rezsianyagok biztosítása. • Karbantartás: A felsorolt helyszíneken telepített vízgépészeti rendszerek, berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a tevékenység elvégzéséhez szükséges rezsianyagok biztosítása. • Téliesítés: A felsorolt helyszíneken telepített vízgépészeti rendszerek, berendezések üzemen kívül helyezése, víztelenítése, téliesítése, a tevékenység elvégzéséhez szükséges rezsianyagok biztosítása. Javítási feladatok A felsorolt helyszíneken telepített vízgépészeti rendszerek szükség szerinti javítása és szerelése a nem szavatossági/jótállási javítási körben: • Tervszerű megelőző karbantartás során feltárt meghibásodás esetén a hibákról Megrendelőt értesíteni a javítási tevékenység megkezdése előtt. • Nem szavatossági/jótállási hiba esetén a hibajavításra ajánlatot kell adni és a megrendelt hibajavítást határidőre elvégezni. • A javítási tevékenységre vonatkozó egységárak a javítási, szállítási, ürítési, tisztítási munkadíjat, az ezekhez szükséges rezsianyagokat, gépek, eszközök díját tartalmazzák. Egyéb kötelezettségek • Vállalkozó köteles a karbantartási/javítási tevékenység végzéséhez szükséges behajtási és parkolási engedélyeket beszerezni. • Vállalkozó köteles a karbantartási, javítási tevékenységgel érintett, részére játadott munkaterület munkavédelmi jogszabályoknak megfelelő, biztonságos körül határolását, szükség szerinti biztosítását elvégezni. Több napon át húzódó karbantartási, javítási tevékenység esetén köteles a végzett tevékenységgel érintett műtárgyak, esetleges munkaárkok munkaidőn kívüli időszakban történő biztosításáról, biztonságos lefedéséről, lezárásáról gondoskodni. A beszerzés tárgya szerinti szolgáltatások elvégzésére rendelkezésre álló nettó keretösszeg a keretmegállapodás teljes időtartama alatt 48 130 500 HUF.
Interne Kennung: EKR002286152025/1
Los: LOT-0003
Titel: Öntözőrendszerek javítása, karbantartása
Beschreibung: A Városliget Zrt. üzemeltetésében, illetve vagyonkezelésében lévő Városliget park területén kialakított öntözőrendszerek szakkarbantartása, javítása üzemeltetésében lévő kutak szakkarbantartása, javítása a Városligeti park (Budapest, XIV. kerület HRSZ: 29732/11) teljesítés helyen kijelölt alábbi rendszerek esetében • Öntözés vezérlő rendszer • Öntözőrendszeri szórófejek, csepegtető csövek és szerelvények a) Rózsakert és környezete öntözőrendszere 15 000 m2 b) Vakok kertje és környezete öntözőrendszere 7 500 m2 c) Piknik kert öntöző rendszere 19 000 m2 d) Királydomb öntözőrendszere 56 000 m2 e) Botanikus kert és környezete öntözőrendszere 14 000 m2 f) Nagyjátszótér és környezete öntözőrendszere 18 000 m2 g) Sportlétesítmények környezetének öntözőrendszere 25 000 m2 h) Múzeum Mélygarázs promenád öntözőrendszere 9 000 m2 i) Rondo öntöző rendszere 28 000 m2 j) ZEN játszótér öntöző rendszere 1 000 m2 k) NEP promenád öntöző rendszere 6 000 m2 l) KRESZ park öntöző rendszere 25 000 m2 m) ZEN öntözőrendszere 5 500 m2 Mindösszesen: 229 000 m2 Eszközök mennyisége: • gerinc és szárnyvezetékek 37 200 fm • szórófej bekötő cső flexibilis 4 125 db • szakaszoló tolózár különböző méretben 165 db • csepegtető cső 118 000 fm • mágnesszelep 318 db • szórófejek (különböző típusúak) 3 820 db Automata öntöző rendszer, amelynek vezérlését egy speciális, számítógépre telepített összetett szoftver végzi, ami az egyes öntözési körök idővezérlését ütemezi, figyelembe véve a már működő körök működési idejét és vízfelhasználását, illetve a rendszert ellátó szivattyú csoport terhelési állapotát. Az elvégzendő főbb feladatok: A felsorolt helyszíneken telepített öntözőrendszerek: • karbantartása, ezen belül: o karbantartása; o üzembe helyezése; o téliesítése; • szükség szerinti hibaelhárítása, javítása. A beszerzés tárgya szerinti szolgáltatások elvégzésére rendelkezésre álló nettó keretösszeg a keretmegállapodás teljes időtartama alatt 66.000.000 HUF.
Interne Kennung: EKR002286152025/3