507342-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2025/2026 - numer postępowania: 36/ZP/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2025/2026 - numer postępowania: 36/ZP/25
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej w zakresie dowożenia dzieci/uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Warszawie na terenie Dzielnicy Wola wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia w roku szkolnym 2025/2026, tj. od 01.09.2025 r. do 31.08.2026 r, na trasie dom – jednostka oświatowa – dom oraz do placówek, w których odbywają się zajęcia w ramach akcji „Zima/Lato w Mieście” podczas ferii zimowych i wakacji. 2) Trasy przewozu wyszczególnione są w załączniku nr 2 (wykaz dzieci i szkół) do projektowanych postanowień umowy, zwanych dalej także wzorem umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki oraz sposób świadczenia usług stanowiących przedmiot zamówienia określają: a) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ wraz z załącznikiem nr 2 pn. wykaz dzieci i szkół, b) wzór formularza cenowego, który stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung316853-2025
Interne Kennung36/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001