See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Labaparandustööd Paldiski I tuulepargis
Beschreibung: Tuulikute labaparandustööd vastavalt hankelepingu projektile (Draft contract) ja selle lisadele (sh "Technical description" ja selle lisad). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311758-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Paldiski I
Beschreibung: Tuuleturbiinide labaparandustööd Paldiski I tuulepargis. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311758-0001