507359-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup lekkiego samochodu poszukiwawczo-ratowniczego z wyposażeniem dla OSP w Szynkielowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup lekkiego samochodu poszukiwawczo-ratowniczego z wyposażeniem dla OSP w Szynkielowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup lekkiego samochodu poszukiwawczo-ratowniczego z wyposażeniem dla OSP w Szynkielowie, który jest częścią zadania pn. „Rozwój Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego poprzez doposażenie jednostki OSP w Szynkielowie w nowe samochody ratowniczo-gaśnicze z wyposażeniem” w ramach dofinansowania projektu Nr FELD.02.08-IZ.00-0049/23-00 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung320336-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001