507363-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Dostawa asortymentu do zabiegów endoskopowych jednorazowego i wielorazowego użytku dla potrzeb Zakładu Endoskopii Przewodu Pokarmowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu do zabiegów endoskopowych jednorazowego i wielorazowego użytku dla potrzeb Zakładu Endoskopii Przewodu Pokarmowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania Pracowni Endoskopii Przewodu Pokarmowego przez okres 12 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: podstawa prawna art 138 ust 2 pkt 2 ust PZP. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości wykonywania świadczeń zdrowotnych przez Zakład Endoskopii Przewodu Pokarmowego. Przedmiot zamówienia obejmuje wyroby medyczne niezbędne do wykonywania zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych, w tym zabiegów wykonywanych w trybie pilnym oraz ratujących zdrowie i życie pacjentów. Aktualnie obowiązująca umowa na dostawę przedmiotowego asortymentu ulega zakończeniu, a poziom zapasów magazynowych nie pozwala na zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania z zachowaniem standardowych terminów przewidzianych w ustawie Pzp. Wydłużenie postępowania mogłoby skutkować ograniczeniem dostępności wyrobów medycznych, koniecznością odwoływania lub przekładania planowych zabiegów endoskopowych oraz utrudnieniem realizacji świadczeń udzielanych pacjentom w stanach nagłych. Skrócenie terminu składania ofert pozwala na zachowanie ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych oraz zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1
Beschreibung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2
Beschreibung: pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3
Beschreibung: pakiet nr 3
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 4
Beschreibung: pakiet nr 4
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 5
Beschreibung: pakiet nr 5
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 6
Beschreibung: pakiet nr 6