2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky ZP – Podložky pod nemocné
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky podložek pod nemocné dle technické specifikace uvedené v příloze č. 2 ZD., včetně zajištění dopravy do místa určení.
Interne Kennung: FTN-Ř-42/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ, si zadavatel vyhrazuje právo objednat od dodavatele až o 100 % více, než je stanovený odhad spotřeby uvedený v ZD, čl. 2,odst. II.(blíže viz ZD). INFLAČNÍ DOLOŽKA - Ceny zboží budou po dobu 24 měsíců od uzavření dohody neměnné (fixní). Po této době bude možné na žádost Prodávajícího každoročně (maximálně jednou za 12 měsíců) měnit jednotkové ceny uvedené v příloze č. 1 této smlouvy o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců a vyhlášenou Českým statistickým úřadem v době podání žádosti, nejvýše však o 10% a to i v případě, že míra inflace bude vyšší. Změna ceny je možná pouze na základě žádosti Prodávajícího a písemného dodatku k dohodě. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že míra inflace uvedená výše bude vyšší nebo rovna 3%. Lhůta na posouzení žádosti je 30 dní. O další navýšení je možné žádat až po uplynutí 12 měsíců od posledního navýšení. Změna ceny nabývá účinnosti dnem nabytí účinnosti dodatku.