507392-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste – Zajištění grafických a tiskových služeb na roky 2024-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění grafických a tiskových služeb na roky 2024-2027
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování grafických návrhů tiskovin, sazba, předtisková příprava, tisk, balení a distribuce na předem stanovená místa. Jedná se o zpracování různých typů tiskovin např. letáky, DL letáky, pexesa, bloky, desky, publikace s vazbou V1, V2 nebo V8, ve standardních formátech A4, A5, A6, ale i v nestandardních jakou jsou 210 x 210 mm, 100 x 185 mm, postery (700 x 1000 mm) a další.
Interne KennungP24V00000649
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v souladu s § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
LosLOT-0001