2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wpisz dokładnie: Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odśnieżaniu, posypywaniu i wy-wozie zalegającego śniegu na drogach w sołectwach Kościelisko, Dzianisz i Witów w sezonie zimowym 2026/2027. Korzystając z prawa opcji Zamawiający określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia, któ-ra składać się będzie z: 1) Gwarantowanej części zamówienia, która swoim zakresem obejmuje: a) Odśnieżanie dróg. b) Posypywanie dróg w celu usunięcia śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniego-wej, śliskości śniegowej). c) Odśnieżanie placów. d) Załadowanie i wywóz śniegu z poboczy w miejsca niekolidujące z ruchem pojazdów i pie-szych. e) Prowadzenie dyżurów w celu sprawnego przeprowadzania akcji zimowego utrzymania dróg. 2) Części zamówienia objęta prawem opcji, która swoim zakresem przewiduje: a) pozimowe sprzątanie ulic i chodników – polegające na jednorazowym, mechanicznym oczyszczeniu wskazanych przez Zamawiającego powierzchni z zanieczyszczeń pozostałych po sezonie zimowym.
Interne Kennung: ZP.271.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sołectwo Kościelisko
Beschreibung: Część 1 – Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectwa Kościelisko w sezonie 2026/2027
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pozimowe sprzątanie ulic i chodników maszyną mechaniczną na powierzchni 48 104,00 m²
Los: LOT-0002
Titel: Sołectwa Dzianisz i Witów
Beschreibung: Część 2 – Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Dzianisz i Witów w sezonie 2026/2027