See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta poprzez sport - piłka nożna: Promocja Miasta Nowy Sącz poprzez zespół piłki nożnej, biorący udział w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi polskiej piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn.: „Promocja miasta poprzez sport - piłka nożna: Promocja Miasta Nowy Sącz poprzez zespół piłki nożnej, biorący udział w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi polskiej piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych”. W ramach przedmiotowe usługi, Wykonawca zobowiązany będzie do promocji Miasta Nowego Sącza, poprzez: a) Promocję Miasta Nowy Sącz przez Wykonawcę podczas wszystkich spotkań w roli gospodarza oraz podczas wszystkich zawodów wyjazdowych przez drużynę piłki nożnej, biorącą udział w rozgrywkach polskiej ligi piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych; b) posiadanie lub umieszczenie przez Wykonawcę nazwy „Nowy Sącz” lub przymiotników utworzonych od tego słowa: „nowosądecka”, „nowosądecki” lub „nowosądeckie”, itp. w nazwie drużyny, obok nazwy drużyny piłki nożnej, zgłoszonej właściwemu podmiotowi jako oficjalnej nazwy zespołu biorącego udział w rozgrywkach polskiej ligi piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych; c) kreowanie pozytywnego wizerunku Nowego Sącza w ramach wszelkich działań informacyjno-promocyjnych przygotowanych i realizowanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; d) promowanie Miasta Nowego Sącza przez Wykonawcę poprzez umieszczanie i eksponowanie herbu Miasta w różnorodny sposób oraz na materiałach informacyjno-promocyjnych i poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; e) przekazanie Miastu Nowy Sącz przez Wykonawcę materiałów informacyjno-promocyjnych oraz poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych; f) udostępnienie Miastu Nowy Sącz przez Wykonawcę wizerunku zawodników zespołu oraz całej drużyny dla celów promocyjnych Miasta. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia opisany został w zaproszeniu do negocjacji.
Interne Kennung: BZP.271.58.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn.: „Promocja miasta poprzez sport - piłka nożna: Promocja Miasta Nowy Sącz poprzez zespół piłki nożnej, biorący udział w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi polskiej piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych”. W ramach przedmiotowe usługi, Wykonawca zobowiązany będzie do promocji Miasta Nowego Sącza, poprzez: a) promocję Miasta Nowy Sącz przez Wykonawcę podczas wszystkich spotka w roli gospodarza oraz podczas wszystkich zawodów wyjazdowych przez drużynę piłki nożnej, biorącą udział w rozgrywkach polskiej ligi piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych. b) posiadanie lub umieszczenie przez Wykonawcę nazwy „Nowy Sącz” lub przymiotników utworzonych od tego słowa: „nowosądecka”, „nowosądecki” lub „nowosądeckie”, itp. w nazwie drużyny, obok nazwy drużyny piłki nożnej, zgłoszonej właściwemu podmiotowi jako oficjalnej nazwy zespołu biorącego udział w rozgrywkach polskiej ligi piłki nożnej oraz innych zawodach sportowych. c) kreowanie pozytywnego wizerunku Nowego Sącza w ramach wszelkich działań informacyjno-promocyjnych przygotowanych i realizowanych przez Wykonawcę z jego środków własnych. d) promowanie Miasta Nowego Sącza przez Wykonawcę poprzez umieszczanie i eksponowanie herbu Miasta w różnorodny sposób oraz na materiałach informacyjno-promocyjnych i poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych. e) przekazanie Miastu Nowy Sącz przez Wykonawcę materiałów informacyjno-promocyjnych oraz poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez Wykonawcę z jego środków własnych. f) udostępnienie Miastu Nowy Sącz przez Wykonawcę wizerunku zawodników zespołu oraz całej drużyny dla celów promocyjnych Miasta. 2. Ze względu za ograniczoną liczbę znaków szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określono w zaproszeniu do negocjacji.
Interne Kennung: Promocja miasta