507448-2026 - Wettbewerb
Belgien – Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen – AANKOOP VAN VUILNISZAKKEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAANKOOP VAN VUILNISZAKKEN
BeschreibungAankoop van vuilniszakken en vuilniszakken voor niet-risicohoudend medisch afval (NRMA), dit voor onderwijs, zorg- en welzijnsvoorzieningen in Vlaanderen en het Brussels hoofdstedelijk gewest.
Interne Kennung2027-400-VZK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1