2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I MONTAŻ MOBILNEGO WĘZŁA BETONIARSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w wersji szybko-przestawnej z systemem recyklingu betonu i wyposażeniem dodatkowym. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja6PGR/2023/3205/PolskiLad, z wyjątkiem zadania opisanego w pkt 5 ust. 7 SWZ dotyczącego dostawy i montażu silosu na cement z pełnym wyposażeniem, które jest dofinansowane Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613110 Silos, 43413000 Beton- oder Mörtelmischer, 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w wersji szybko-przestawnej z systemem recyklingu betonu i wyposażeniem dodatkowym. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja6PGR/2023/3205/PolskiLad, z wyjątkiem zadania opisanego w pkt.5 ust. 7 SWZ dotyczącego dostawy i montażu silosu na cement z pełnym wyposażeniem, które jest dofinansowane Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.