See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paracetamol IV
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van paracetamol IV voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-4065/6318/AZD_26_147H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZD_26_147H_1