507485-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Druckbehälter – OJ-79-04-50798 PŘETRUBKOVÁNÍ ŠO VS III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOJ-79-04-50798 PŘETRUBKOVÁNÍ ŠO VS III
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je přetrubkování trubkového svazku špičkového ohříváku ŠO2 spočívající v kompletní dodávce a výměně 2 ks trubkovnic, dodávce a výměně 3680 ks trubek špičkového ohříváku, a to za účelem zajištění bezpečného provozu spolehlivých dodávek tepla odběratelům prostřednictvím horkovodu Praha. Jedná se o opravu zařízení špičkového ohříváku v provedení dle stanovené specifikace a související výkresové dokumentace. Nedílnou součástí předmětu plnění je zpracování veškeré požadované dokumentace, provedení všech požadovaných zkoušek, likvidace odpadů a proškolení zaměstnanců se způsobem provozování díla, jeho obsluhy a údržby.
Interne KennungN006/26/V00007887
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511100 Wärmeaustauscher
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPodrobný popis vyhrazených změn závazku je uveden v ZD uveřejněné na Profilu zadavatele v NEN.