2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridisch adviseur Wet open overheid - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent een ervaren juridisch adviseur die complexe Woo-verzoeken snel en zorgvuldig afhandelt. Met een scherp oog voor juridische risico’s vind je moeiteloos de balans tussen transparantie en zorgvuldigheid. Je werkt intensief samen, bouwt sterke netwerken en draagt actief bij aan kennis binnen het team. Stevig, verbindend en klaar om Rotterdam vooruit te helpen? Dan zoeken we jou.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000