50751-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji, na potrzeby obiektów stanowiących własność Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. do 21 punktów poboru energii elektrycznej (w skrócie „PPE”). Prognozowane zapotrzebowanie na energię w okresie obowiązywania umowy wynosi: 2 597 083 kWh. Ilość zapotrzebowania na energię elektryczną, jest wartością szacunkową wyliczoną w oparciu o poprzednie zużycie energii, oraz opracowaną na potrzeby porównania ofert. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wielkości dostaw dla poszczególnych PPE. Charakterystyka parametrów dystrybucyjnych wraz z prognozą zapotrzebowania na energię, dla poszczególnych PPE została przedstawiona w załączniku nr 1 do swz tj. Opisie przedmiotu zamówienia. Rozliczanie zobowiązań wynikających z tytułu sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej odbywać się będzie na podstawie faktycznych wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ. Termin realizacji zamówienia przez 12 miesięcy. Umowa realizowana będzie przez 12 miesięcy, liczonych od dnia rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji. Rozpoczęcie dostawy energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji nie wcześniej niż od 1 stycznia 2026 r. Rozpoczęcie dostawy energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji nie później niż w ciągu 25 dni (słownie: dwadzieścia pięć dni) od daty zawarcia umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.