2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrolesysteem Eindhoven Airport
Beschreibung: De Opdracht omvat de integrale vervanging van het huidige toegangscontrolesysteem door een nieuw, modern systeem voor zowel de bestaande terminal (oostzijde) als het nieuwe terminal deel (westzijde). Het bestaande systeem wordt volledig buiten gebruik gesteld; er is geen sprake van een upgrade of gedeeltelijke modernisering van het huidige systeem. Er wordt wel gebruik gemaakt van bestaande bekabeling en deur-hardware (elektrische sloten, magneetcontacten, beslag, etc.) waar mogelijk. Deze Aanbesteding heeft als doel een toekomstbestendig beveiligingssysteem te realiseren dat: • voldoet aan actuele en toekomstige beveiligingseisen voor luchthavens; • de volledige terminal (bestaand en uitbreiding) integreert via een unified security platform; • operationele efficiëntie en compliance waarborgt; • schaalbaarheid en flexibiliteit biedt voor toekomstige ontwikkelingen. 2 percelen: - Perceel 1: Unified Security Platform (TGC, VMS en SMS/PSIM) - Perceel 2: Physical Identity & Access Management (PIAM)
Interne Kennung: 2026-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Unified Security Platform
Beschreibung: Dit Perceel omvat het volledige technische beveiligingsplatform bestaande uit drie geïntegreerde componenten: Toegangscontrole (TGC) • Hardware: circa 300 Kaartlezers, Controllers, biometrische terminals en Anti-tailgating sys-temen • Software: toegangscontrolesysteem inclusief lokale autorisatiedatabase, monitoring en eventbeheer • Bekabeling: data- en voedingskabels, netwerkinfrastructuur, UPS-voorzieningen • Credential management: vervanging van alle toegangspassen (circa 4.000 stuks) Video Management Systeem (VMS) • Software en hardware voor videomanagement en -opslag • Integratie met toegangscontrolegebeurtenissen voor visuele verificatie • Basis video content analyse (VCA) functionaliteit • Centrale weergave en beheer van alle camerabeelden Security Management Systeem (SMS/PSIM) • Centrale software voor securitymanagement en integratie van alle beveiligingssubsys-temen • Unified operator interface voor monitoring, alarmafhandeling en rapportage • Koppeling met bestaande systemen (inbraakdetectie, intercom) Eindhoven Airport zoekt nadrukkelijk een unified security platform waarbij TGC, VMS en SMS/PSIM als geïntegreerd geheel functioneren: één centraal beheerplatform, gedeelde gebruikersinterface en native koppeling tussen de drie componenten. Door deze componenten in één Perceel onder te brengen, legt Eindhoven Airport de volledige verantwoordelijkheid voor de onderlinge integratie en de werking van het totaalsysteem bij één partij. Een Inschrijver die een oplossing aanbiedt op basis van meerdere deelsystemen die hij zelf integreert, wordt niet uitgesloten, mits hij aantoont dat het resultaat functioneel gelijkwaardig is aan een native unified platform en hij de volledige verantwoordelijkheid voor de integratie en werking op zich neemt. Divers.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Physical Identity & Access Management (PIAM)
Beschreibung: Dit Perceel richt zich op de business-logica van toegangsbeheer: • Identity lifecycle management: aanmaken, wijzigen en verwijderen van identiteiten • Centrale autorisatiedatabase en workflows: aanvraag-, goedkeurings- en toekenningsprocessen voor toegangsrechten • Koppeling met bronsystemen: Active Directory, Azure AD, HR-systemen • Contractor- en bezoekersmanagement: registratie, screening en tijdelijke toegang • Self-service portaal: aanvragen en statusoverzicht voor eindgebruikers • Rapportage en compliance: audit trails en toegangsoverzichten.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software