50755-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reklamedienste – świadczenie usług reklamowych i promocyjnych województwa pomorskiego i Invest in Pomerania wraz z inicjatywą Live more. Pomerania podczas targów pracy Talent Days.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie usług reklamowych i promocyjnych województwa pomorskiego i Invest in Pomerania wraz z inicjatywą Live more. Pomerania podczas targów pracy Talent Days.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług reklamowych i promocyjnych województwa pomorskiego i Invest in Pomerania wraz z inicjatywą Live more. Pomerania podczas: a. targów pracy Talent Days, które odbędą się 10.03.2026 r. w Poznaniu, b. targów pracy Talent Days, które odbędą się 17.03.2026 r. w Krakowie, c. targów pracy Talent Days, które odbędą się 02.04.2026 r. w Warszawie. 2. Szczegóły dotyczące przedmiotu umowy zostały uregulowane we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 3 do zaproszenia.
Interne KennungZP.2.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług reklamowych i promocyjnych województwa pomorskiego i Invest in Pomerania wraz z inicjatywą Live more. Pomerania podczas targów pracy Talent Days.