507557-2025 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej o charakterze informacyjno-promocyjnym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej o charakterze informacyjno-promocyjnym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej o charakterze informacyjno-promocyjnym w ramach projektu „Centra Integracji Cudzoziemców w woj. śląskim” finansowanego z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.
Interne KennungPN/3/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001