See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - Miasto Brzeziny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - Miasto Brzeziny”, wraz z uzyskaniem ostatecznego i bezwarunkowego pozwolenia na użytkowanie budynków. Dodatkowo przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie zamiennej dokumentacji projektowej - Projektu Technicznego i Wykonawczego konstrukcji budynku w zakresie: •fundamentowania – płyty fundamentowej; •ścian i stropów w technologii prefabrykowanej, wielkopłytowej ze ścianami z keramzytobetonu; •uzyskanie zamiennej decyzji o pozwoleniu na budowę – jeżeli okaże się to konieczne Szczegółowy zakres robót budowlanych oraz wytyczne do zmian projektowych zawarte są w załącznikach do SWZ nr 12. 1 – 12.5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001