2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja 15. Festiwalu Promocji Warmii i Mazur, w ramach którego odbędzie się konferencja #WaMaMarketing wraz z galą VI edycji projektu Nagród Gospodarczych Żagle Warmii i Mazur oraz 14. edycji konkursu PRO Warmia i Mazury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 15. Festiwalu Promocji Warmii i Mazur, w ramach którego odbędzie się konferencja #WaMaMarketing wraz z galą VI edycji projektu Nagród Gospodarczych Żagle Warmii i Mazur oraz 14. edycji konkursu PRO Warmia i Mazury.
Vorherige Bekanntmachung: 381576-2026
Interne Kennung: ZP.272.1.69.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79953000 Organisation von Festivals, 92312000 Künstlerische Dienstleistungen, 92312200 Dienstleistungen von Schriftstellern, Komponisten, Bildhauern, Entertainern und sonstigen Künstlern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy