507566-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wodzisławskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wodzisławskiego w sezonie zimowym 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu wodzisławskiego w sezonie 2026/2027 z podziałem na dziewięć części.
Interne KennungZP.2523.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia udostępniane są na stronie: https://pzd-wodzislaw.logintrade.net/zapytania_email,236313,b2d64e779b978ab650f5ac6cc997f48f.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu I
BeschreibungCzęść 1 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu I (długość dróg w rejonie 47,29 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 1: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 300 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem / 1000 km/ 10 godz.
Menge47,29 Kilometer
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu II
BeschreibungCzęść 2 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu II (długość dróg w rejonie 34,04 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 2: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 300 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem / 700 km/ 10 godz.
Menge34,04 Kilometer
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu III
BeschreibungCzęść 3 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu III (długość dróg w rejonie 31,90 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 3: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 300 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem / 700 km/ 10 godz.
Menge31,9 Kilometer
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu IV
BeschreibungCzęść 4 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu IV (długość dróg w rejonie 28,53 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 4: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 300 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem / 700 km/ 10 godz.
Menge28,53 Kilometer
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ 5 - Usługa polegająca na załadunku materiałów do zwalczania śliskości ładowarką, wykonywana na terenie siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śląskim
BeschreibungCzęść 5 przedmiotu zamówienia obejmuje załadunek materiałów do zwalczania śliskości i zabezpieczenia dróg przed śliskością na piaskarko-solarki i rozrzutniki materiałów uczestniczące w zimowym utrzymaniu dróg. Usługa będzie wykonywana na terenie siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni, przy ul. Raciborskiej 3. Ponadto zadanie obejmuje też pryzmowanie, a także przygotowanie mieszanek materiałów na wezwanie i zgodnie z dyspozycjami Dyżurnego Ośrodka Dyspozycyjnego Powiatowego Zarządu Dróg. Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujący czas pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego w siedzibie PZD: Rodzaj sprzętu: ładowarka/ Zakładana ilość pracy sprzętu: 100 godz./Zakładana ilość dyżuru stacjonarnego sprzętu: 50 godz.
Menge150 Stunden
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ 6 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu I
BeschreibungCzęść 6 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu I (długość chodników w rejonie - 26,73 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 401 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 134 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 26,73 km
Menge26,73 Kilometer
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ 7 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu II
BeschreibungCzęść 7 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu II (długość chodników w rejonie - 23,46 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 352 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 118 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 23,46 km
Menge23,46 Kilometer
LosLOT-0008
TitelCZĘŚĆ 8 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu III
BeschreibungCzęść 8 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu III (długość chodników w rejonie - 26,06 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 391 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 131 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 26,06 km
Menge26,06 Kilometer
LosLOT-0009
TitelCZĘŚĆ 9 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu IV
BeschreibungCzęść 9 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu IV (długość chodników w rejonie - 26,12 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 392 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 131 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 26,12 km
Menge26,12 Kilometer