See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava udžbenika i drugih obrazovnih materijala za osnovnu školu za školsku godinu 2026./2027.
Beschreibung: Predmet javne nabave je nabava udžbenika i drugih obrazovnih materijala za osnovnu školu za školsku godinu 2026./2027.
Interne Kennung: 2/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000