2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thema Ruimte - dienst Facilitaire Ondersteuning en Onderhoud Gebouwen. Aankoop van regenereerovens voor maaltijddistributie in koude lijn voor OCMW en Stad Aalst
Beschreibung: Het openbaar bestuur wenst regenereerovens aan te kopen. De ovens zijn bestemd voor maaltijddistributie in koude lijn.
Interne Kennung: PPP091-5255/6308/26/I-39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42341000 Gewerbliche Öfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OCMW Aalst
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van regenereerovens bestemd voor gebruik binnen woonafdelingen van eigen woonzorginstellingen. De ovens zullen ingezet worden voor het regenereren en serveren van maaltijden in zowel multiportie- als individuele porties, afgestemd op leefgroepen tot circa 35 personen.
Interne Kennung: 26/I-39_1
Los: LOT-0002
Titel: Stad Aalst
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering en plaatsing van vaste regenereerovens (met onderstel) voor gebruik in schoollocaties. De ovens zullen ingezet worden voor het regenereren en klaarmaken van maaltijden in koude lijn met verdeling aan leerlingen in een schoolomgeving.
Interne Kennung: 26/I-39_2