507624-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair voor het primair onderwijs voor Iris Kampen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubelen die nodig zijn voor een organisatie als Iris Kampen met 2540 leerlingen en 330 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van schoolmeubilair voor het primair onderwijs voor Iris Kampen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van schoolmeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1