507624-2026 - Wettbewerb
Litauen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Ventiliacijos ir kondicionavimo įrenginių sistemų remontas ir aptarnavimas (skelbiama apklausa)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ventiliacijos ir kondicionavimo įrenginių sistemų remontas ir aptarnavimas (skelbiama apklausa)
Beschreibung: Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – perkančioji organizacija), vykdydama šį viešąjį pirkimą numato įsigyti ventiliacijos ir kondicionavimo įrenginių sistemų, esančių Tverečiaus, Adutiškio, Papelekio, Lavoriškių, Šumsko, Medininkų, Krakūnų, Stasylų geležinkelio, Šalčininkų ir Eišiškių pasienio kontrolės punktuose
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0