See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portaszolgálati és rendezvénybiztosítási feladatok
Beschreibung: 2. rész: Rendezvénybiztosítási feladatok ellátása Vállalkozási keretszerződés keretében rendezvénybiztosítási szolgáltatás biztosítása az Ajánlatkérő üzemeltetésében lévő telephelyeken tartandó, meghatározott időtartamú egyes események során: a résztvevők személy- és vagyonbiztonságának, valamint a rendezvény rendjének biztosítása. Nyertes Ajánlattevő általános feladata az egyes egyetemi rendezvényeken (művészi kiállítás, aukció, hallgatói rendezvény, koncert, farsang, gólyabál, stb.) a résztvevők személy- és vagyonbiztonságának, valamint a rendezvény rendjének és helyszínének biztosítása, kiállítás esetén teremőrzési feladat végrehajtása. A kiállított műtárgyak őrzése tekintetében a feladatellátás meg kell feleljen az általánosan elfogadott biztonsági követelményeknek és a nemzetközi standardoknak megfelelő biztonságos őrzési feltételeknek, így különös tekintettel a személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvényben leírtaknak. Ajánlatkérő Budapest belterületén belül, jellemzően az alábbi címeken rendelhet meg eseti jelleggel rendezvénybiztosítási szolgáltatást: - 1062 Budapest Andrássy út 69-71. (Barcsay kiállító terem, Aula, Andrássy út 69-es bejárat) - 1143 Budapest, Hungária krt. 64. (Back-office Irodaház) - 1063 Budapest, Bajza u. 41. (Epreskert) - 1063 Budapest, Bajza u. 39. (Doktori Iskola) - 1063 Budapest, Kmety u. 27. (Intermédia Tanszék) - 1093 Budapest, Török Pál u. 1. (Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium) Az eseti megrendelés keretében nyújtott rendezvény-biztosítási szolgáltatás Ft/fő/óra alapon kerül elszámolásra. Ajánlatkérő 5000 órában maximalizálja az eseti jellegű megrendeléseket a szerződés teljes időtartamára vonatkozóan. Ajánlatkérő a teljes mennyiség 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A fent leírtak értelmében NEM szükséges ún. készenléti vagy ügyeleti feladat ellátása. A szerződés időtartama alatt a rendezvények/kiállítások várható száma: 17. Ezen események vegyesen hosszabb időn át tartó kiállítások és napi rendezvények (aukció, hallgatói rendezvény, koncert, farsang, gólyabál, stb.). Egy-egy kiállítás 2-6 hétig tartó heti 5-6 napos, napon belül jellemzően 10:00-18:00 óra közötti nyitva tartassál tervezett. Ajánlatkérő rendezvényeinek egyidejű látogatószáma 50%-ban 200 fő alatti létszámmal bírnak tekintettel arra, hogy többségében kiállítási rendezvények őrzése/teremőrzése lesz a feladat, a rendezvények 35%-ban 200-500 fő közötti létszám valószínűsíthető és legfeljebb 15%-ban fordulhatnak elő 500-1000 látogatóval bíró rendezvények. Egyidejűleg, egy napon belül legfeljebb 8 őr foglalkoztatására lesz Ajánlatkérőnek szüksége. A Nyertes Ajánlattevőnek az előzőekben leírtak függvényében kell tudnia biztonsági őrt biztosítani a kiállítások/rendezvények időtartamára. Ajánlatkérő tervezetten egyidejűleg legfeljebb 8 biztonsági szolgálatot teljesítő személy biztosítását várja el. A beszerzendő szolgáltatás részletes meghatározását az indikatív ajánlatkérés mellékletét képező műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 189943-2026
Interne Kennung: EKR000423902026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nem releváns.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Rendezvénybiztosítási feladatok ellátása
Interne Kennung: EKR000423902026/2
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste