2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a likvidace nebezpečného odpadu pro Nemocnici Písek, a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na provádění veškerých činností souvisejících se sběrem, odvozem a likvidací nebezpečného odpadu včetně evidence odpadů a zpracování povinných hlášení pro Nemocnici Písek, a.s.
Vorherige Bekanntmachung: 269606-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na provádění veškerých činností souvisejících se sběrem, odvozem a likvidací nebezpečného odpadu (dále jen NO) včetně evidence odpadů a zpracování povinných hlášení pro Nemocnici Písek, a.s.
Interne Kennung: Svoz a likvidace odpadu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazků ze smlouvy v souvislosti s nárustem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen. V podrobnostech je upraveno v návrhu smlouvy, který tvoří nedílnou součást této zadávací dokumentace (příloha č. 3 zadávací dokumentace)