2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het structureel waarborgen van voldoende arbeidscapaciteit binnen de afdeling Bedrijven (afdeling Diensten & Industrie) van opdrachtgever, door de inzet van gemotiveerde en gekwalificeerde flexibele arbeidskrachten. Opdrachtgever streeft naar een oplossing die: • de leverbetrouwbaarheid van arbeidscapaciteit borgt; • voldoende capaciteit beschikbaar stelt op piekmomenten; • het inhuurproces gestroomlijnd en beheersbaar maakt; • de administratieve lasten minimaliseert; • ketenvorming en kostenstapeling voorkomt; • plaatsvindt tegen marktconforme tarieven en voorwaarden. Om deze doelstelling te bereiken wil opdrachtgever een raamovereenkomst aangaan met één dienstverlener die kan voorzien in de volledige inhuurbehoefte.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Verwezen wordt naar het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
50766-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur uitzendkrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Verwezen wordt naar het aanbestedingsdocument.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000