2. Verfahren
Verfahren
Titel: Erozní program pro český bentonit
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je experimentální výzkum a matematické modelování mechanické a chemické eroze českého bentonitu (BCV) pro použití jako výplňového materiálu v hlubinném úložišti RAO. Více viz dokument "Výzva k podání žádostí o účast".
Interne Kennung: N006/26/V00005919
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 71620000 Analysen, 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn zejména: 1. upravit termín plnění v průběhu realizace zakázky, 2. upravit počet analýz, 3. upravit množství práce zejména v etapě 2. Žádná z vyhrazených změn nezakládá navýšení celkové nabídkové ceny nad stanovený „budget cap“; v opačném případě změnu nelze uplatnit.