507677-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Andryjanki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Andryjanki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) dla OSP w Andryjankach. Podwozie, zabudowa, wyposażenie oraz urządzenia mają być fabrycznie nowe i nieużywane. Rok produkcji podwozia i zabudowy nie starszy niż 2023 r. Pojazd musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002, z późn. zm). Przedmiot zamówienia obejmuje również szkolenie kierowców OSP Andryjanki oraz świadczenie doradztwa technicznego w ramach użytkowania pojazdu. Wykonawca ma zapewnić w ramach oferty bezpłatny autoryzowany serwis podwozia oraz bezpłatny autoryzowany serwis zabudowy pożarniczej. Czas reakcji na zgłoszoną awarię samochodu nie może być dłuższy niż - 5 dni roboczych od zgłoszenia (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungBGK.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie prowadzone w całości elektronicznie
Zentrale Elemente des VerfahrensSposób przygotowania i składania ofert, zasady ich oceny przez zamawiającego określa SWZ dostępna na stronie prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy