See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie zasobów chmury publicznej dla ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Miasta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie Zamawiającemu Zasobów Chmurowych AWS, w celu zapewnienia ciągłości działania i rozwoju obecnych i przyszłych systemów, aplikacji i usług Zamawiającego, rozliczanych przy wykorzystaniu Kredytów chmurowych AWS.
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-100/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY