507693-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schulmöbel – DAS Meubilair - Schoolmeubilair Primair Onderwijs
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Meubilair - Schoolmeubilair Primair Onderwijs
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor RENN4 te Groningen. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het Schoolmeubilair Primair Onderwijs dat nodig is voor een organisatie als RENN4 met 2448 leerlingen en 530 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
TitelDAS Schoolmeubilair
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor RENN4 te Groningen. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung1