2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poligona “Cinīši” reversās osmozes poligona infiltrāta attīrīšanas kompleksa sekmīgas, efektīvas darbības nodrošināšana un infiltrāta attīrīšanas kompleksa ekspluatācijas pakalpojuma sniegšana, t.sk. ķīmikāliju nodrošināšana
Beschreibung: Poligona “Cinīši” reversās osmozes poligona infiltrāta attīrīšanas kompleksa sekmīgas, efektīvas darbības nodrošināšana un infiltrāta attīrīšanas kompleksa ekspluatācijas pakalpojuma sniegšana, t.sk. ķīmikāliju nodrošināšana
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste