2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van preventieve anti-trombose kousen, medische compressiekousen en sokjes met antislip
Beschreibung: De Opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop van preventieve anti-trombose kousen, medische compressiekousen en sokjes met antislip met een vaste looptijd van 1 jaar, driemaal stilzwijgend verlengbaar met 1 jaar. De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door de volgende 7 ziekenhuizen van het E17 netwerk: VZW Maria Middelares, AZ Groeninge Kortrijk, Sint-Jozefskliniek Izegem, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, AZ Glorieux Ronse, AZ Sint-Elisabeth Zottegem, Jan Yperman ziekenhuis en Zorgband Revales.
Interne Kennung: PPP0QV-2700/6092/2026/2700
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18315000 Strümpfe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Preventieve anti-trombose kousen MET antislip
Beschreibung: Preventieve anti-trombose kousen MET antislip
Interne Kennung: 2026/2700_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Preventieve anti-trombose kousen klasse ZONDER antislip
Beschreibung: Preventieve anti-trombose kousen klasse ZONDER antislip
Interne Kennung: 2026/2700_2
Los: LOT-0003
Titel: Medische compressiekousen klasse II
Beschreibung: Medische compressiekousen klasse II
Interne Kennung: 2026/2700_3
Los: LOT-0004
Titel: Sokjes met antislip
Beschreibung: Sokjes met antislip
Interne Kennung: 2026/2700_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18317000 Socken