See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS_MŽP - Nákup IKT
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie DNS na zadávanie zákaziek bude nákup výpočtovej techniky, ktorá je bežne dostupná na trhu a ktorá je zaradená podľa Spoločného slovníka obstarávania (ďalej ako „CPV“) v rozsahu skupiny 302 avšak bez kategórie 302 32 a CPV kódu 302 37 310, hlavný CPV kód 30200000-1 - Počítačové zariadenia a spotrebný materiál.
Interne Kennung: 11830/2025-1.13
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001