507758-2025 - Wettbewerb
Polen – Bearbeitung und Clearing – Obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity S.A. wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z ww. systemami.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity S.A. wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z ww. systemami.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity S.A. wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z ww. systemami 2. Zamówienie obejmuje obsługę i rozliczanie płatności bezgotówkowych, realizowanych za pośrednictwem Internetu, dokonywanych w czasie rzeczywistym co najmniej następującymi kartami płatniczymi: organizacji VISA, Mastercard i Maestro oraz z wykorzystaniem portfeli elektronicznych: Google Pay i Apple Pay wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z serwisem e-IC 2.0 oraz Aplikacją mobilną Zamawiającego wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego z zakresu obsługi Panelu administracyjnego). Wykonawca może również dodatkowo udostępnić inne niż powyższe obsługiwane przez siebie karty płatnicze lub „portfele płatnicze” (także udostępniane w trakcie obowiązywania Umowy). Zamówienie obejmuje autoryzację płatności z wykorzystaniem trzydomenowej autoryzacji 3-D Secure (dla Kart, dla których jest to wymagane). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji Zamawiający określił w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ (Specyfikacja Warunków Zamówienia dotycząca niniejszego postępowania, opublikowana na platformie zakupowej Zamawiającego https://pkpintercity.eb2b.com.pl).
Interne Kennung25/WNP-031854/PRZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66133000 Bearbeitung und Clearing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten, 48217000 Softwarepaket für die Transaktionsverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelObsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z ww. systemami
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa i rozliczanie płatności bezgotówkowych dokonywanych w czasie rzeczywistym przy użyciu kart płatniczych w serwisie e-IC 2.0 oraz Aplikacji mobilnej PKP Intercity S.A. wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z ww. systemami 2. Zamówienie obejmuje obsługę i rozliczanie płatności bezgotówkowych, realizowanych za pośrednictwem Internetu, dokonywanych w czasie rzeczywistym co najmniej następującymi kartami płatniczymi: organizacji VISA, Mastercard i Maestro oraz z wykorzystaniem portfeli elektronicznych: Google Pay i Apple Pay wraz z integracją systemu płatności Wykonawcy z serwisem e-IC 2.0 oraz Aplikacją mobilną Zamawiającego wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego z zakresu obsługi Panelu administracyjnego). Wykonawca może również dodatkowo udostępnić inne niż powyższe obsługiwane przez siebie karty płatnicze lub „portfele płatnicze” (także udostępniane w trakcie obowiązywania Umowy). Zamówienie obejmuje autoryzację płatności z wykorzystaniem trzydomenowej autoryzacji 3-D Secure (dla Kart, dla których jest to wymagane). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten