See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu backup ‘u
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego jest: 1. rozbudowa eksploatowanego przez Zamawiającego systemu backup’u o jedno Urządzenie wraz z niezbędnym oprogramowaniem i kompletem licencji na użytkowanie tego oprogramowania; 2. instalacja, uruchomienie i konfiguracja Urządzenia i oprogramowania, o których mowa w pkt 1, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w lokalizacji Zamawiającego w Warszawie przy ulicy Niedźwiedziej 6E (02-737); 3. przeprowadzenie szkolenia dla minimum dwóch pracowników Zamawiającego w wymiarze minimum 6 Godzin roboczych z użytkowania i konfiguracji Urządzeń. Szczegółowe wymagania funkcjonalne dla Urządzeń określone zostały w OPU stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy, która stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 334938-2026
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu backup'u
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający podejmie decyzję co do możliwości skorzystania z opcji, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Zamawiający może korzystać z Opcji w ciągu 6 miesięcy od dnia wejścia w życie Umowy. Zastosowanie przez Zamawiającego opcji będzie polegało na: 1) rozbudowie eksploatowanego przez Zamawiającego systemu backup’u o kolejne (identyczne z Urządzeniem dostarczonym w ramach zamówienia podstawowego) Urządzenie wraz z niezbędnym oprogramowaniem i kompletem licencji na użytkowanie tego oprogramowania; 2) instalacji, uruchomieniu i konfiguracji Urządzenia i oprogramowania, o których mowa w pkt 1, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w lokalizacji Zamawiającego w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 11/21 (00-919).