See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia ciest - 2025
Beschreibung: 1. Predmetom zákazky sú stavebné práce pri rekonštrukcii ciest alebo iných spevnených plôch vo vlastníctve alebo správe verejného obstarávateľa na základe projektovej dokumentácie. Verejný obstarávateľ uzavrie s úspešným uchádzačom Rámcovú dohodu, pričom verejný obstarávateľ zadá úspešnému uchádzačovi objednávku na vykonanie rekonštrukčných prác vždy osobitne pre cesty alebo iné spevnené plochy uvedené v danej objednávke. Objednávka verejného obstarávateľa bude obsahovať: a) určenie presného miesta dodania časti predmetu zákazky uvedením identifikácie ciest alebo iných spevnených plôch, b) určenie rozsahu objednaných stavebných prác, c) lehotu dodania časti predmetu zákazky, d) projektovú dokumentáciu, výkaz výmer, rozhodnutia, oznámenia, vyjadrenia a stanoviská dotknutých orgánov. 2. Úspešný uchádzač pri plnení objednávky musí dodržiavať príslušné všeobecne záväzné právne predpisy, príslušné technické normy a iné predpisy určujúce technické požiadavky na predmet objednávky, najmä Technicko-kvalitatívne parametre pre hutnené asfaltové zmesi TKP 6 vydané Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky a Katalógové listy asfaltových zmesí KLAZ 1/2019 vydané Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky, respektíve právne predpisy, technické normy a iné predpisy ich doplňujúce, meniace či nahradzujúce. V prípade vydania rozhodnutia, stanoviska či oznámenia príslušným orgánom verejnej moci vzťahujúcim sa na realizáciu časti predmetu zákazky na základe objednávky verejného obstarávateľa, úspešný uchádzač je povinný dodržiavať povinnosti, podmienky či obmedzenia vyplývajúce z uvedeného rozhodnutia, stanoviska či oznámenia príslušného orgánu verejnej moci. 3. Súčasťou plnenia objednávky úspešným uchádzačom po ukončení stavebných prác je vykonanie nedeštruktívneho merania hrúbky a zloženia chodníka respektíve iných spevnených plôch georadarovým zariadením (GPR) a to bezkontaktným a kontaktným spôsobom a odovzdanie písomného záznamu z vykonaných meraní verejnému obstarávateľovi. 4. Súčasťou plnenia objednávky je tiež odvoz odpadu a jeho uloženie na skládku, pričom nakladanie s odpadmi sa bude riadiť príslušnými všeobecne záväznými právnymi predpismi. 5. V prípade, ak niektorý z použitých parametrov, alebo rozpätie parametrov identifikuje konkrétny typ produktu, alebo produkt konkrétneho výrobcu, verejný obstarávateľ umožňuje nahradiť takýto produkt ekvivalentným produktom alebo ekvivalentom technického riešenia pod podmienkou, že ekvivalentný produkt alebo ekvivalentné technické riešenie bude spĺňať úžitkové, prevádzkové, funkčné a estetické charakteristiky, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie účelu, na ktoré sú uvedené zariadenia určené. Pri produktoch, príslušenstvách konkrétnej značky, môže uchádzač predložiť aj ekvivalenty inej značky v rovnakej alebo vyššej kvalite. To isté platí aj vtedy, ak je niekde v opise predmetu zákazky uvedený́ konkrétny názov výrobku. 6. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo počas plnenia predmetu zákazky rozhodnúť o zmene rozsahu vykonávaných stavebných prác.
Interne Kennung: NZ-03/2025-Ruzinov-SHMpm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 45233330 Fundamentierungsarbeiten für Straßen, 45233340 Fundamentierungsarbeiten für Fußwege
5. Los
Los: LOT-0001