507820-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Zakup urządzeń i oprogramowania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń i oprogramowania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer z oprogramowaniem, macierz dyskowa, serwer backupów, firewall, serwerowy system operacyjny, oraz systemy wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności następujące elementy: 1) Zakup serwera z oprogramowaniem 2 szt. 2) Zakup macierzy dyskowej – 1 szt. 3) Zakup urządzenia UTM – 1 szt. 4) Zakup urządzenia NAS – 1 szt. 5) Zakup licencji oprogramowania backup – 1 szt. 6) Zakup zarządzalnych przełączników sieciowych – 2 szt. 7) Rozbudowa oprogramowania antywirusowego o funkcje XDR, szyfrowania danych, zarządzanie podatnościami – 110 szt. 8) Zakup agregatu prądotwórczego - 1 szt. 9) Usługi wdrożenia zakupionych rozwiązań wraz z usługami wsparcia w okresie realizacji projektu – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung377564-2025
Interne KennungGKI.271.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1.W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środka komunikacji elektronicznej jakim jest Platforma zakupowa, dostępnej na https://platformazakupowa.pl/transakcja/1099700 2.2. W zakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu zaleca się kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformazakupowa.pl pod numerem (22)101 02 02, cwk@platformazakupowa.pl, 2.3.Zamawiający podaje wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy zakupowej: 1) stały dostęp do sieci Internet i o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10, Mac Os x 10.4, Linux, ub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer, włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf, 6) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę. 7) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert. 8) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu platformy zakupowej, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC. 9) pozostałe wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy zakupowej zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę należy złożyć w języku polskim, sporządzoną pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Treść oferty musi być zgodna z wymaganiami zamawiającego określonymi w dokumentach zamówienia. 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 21 SWZ. 6. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości: 3% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT). 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. SWZ wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.1 SWZ. 9. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 3 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT). 11. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy może być wniesione według wyboru Wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym, że poręczenie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym, c) gwarancjach bankowych, d) gwarancjach ubezpieczeniowych, e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 12. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek Zamawiającego Bank Gospodarstwa Krajowego, nr rachunku: 07 1130 1105 0005 2154 3820 0003. 13. Celem właściwej identyfikacji, wpłaty z tytułu zabezpieczenia należytego wykonania umowy powinny zawierać w tytule przelewu adnotację: „ZNWU – Znak sprawy: GKI.271.19.2025”. 14. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy musi być wniesione najpóźniej w dniu podpisania umowy przez Zamawiającego, przed jej podpisaniem. Wniesienie zabezpieczenia w pieniądzu będzie uznane za skuteczne, jeżeli rachunek Zamawiającego zostanie uznany kwotą zabezpieczenia najpóźniej w dniu podpisania umowy przez Zamawiającego i Wykonawcę, przed jej podpisaniem. W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu wykonawca może wyrazić zgodę na zaliczenie kwoty wadium na poczet zabezpieczenia. 15. Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Kwota stanowiąca 70% zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zostanie zwrócona w terminie 30 dni od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. 16. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 i 5.1.6 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ w tym: serwer z oprogramowaniem, macierz dyskowa, serwer backupów, firewall, serwerowy system operacyjny, oraz systemy wskazane w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności następujące elementy: 1) Zakup serwera z oprogramowaniem 2 szt. 2) Zakup macierzy dyskowej – 1 szt. 3) Zakup urządzenia UTM – 1 szt. 4) Zakup urządzenia NAS – 1 szt. 5) Zakup licencji oprogramowania backup – 1 szt. 6) Zakup zarządzalnych przełączników sieciowych – 2 szt. 7) Rozbudowa oprogramowania antywirusowego o funkcje XDR, szyfrowania danych, zarządzanie podatnościami – 110 szt. 8) Zakup agregatu prądotwórczego – 1 szt. 9) Usługi wdrożenia zakupionych rozwiązań wraz z usługami wsparcia w okresie realizacji projektu – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen