2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych SHARP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisowej urządzeń wielofunkcyjnych SHARP. Usługa zawierać będzie również dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych SHARP. 2. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Formularz Cenowy, Projektowane Postanowienia Umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 250514-2026
Interne Kennung: ZP-DI-36/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50313100 Reparatur von Fotokopiergeräten, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001