See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekstraordinært køb af granulat 2025 – Energinet Gastransmission A/S
Beschreibung: Energinet Gastransmission A/S har behov for ekstraordinært indkøb af granulat til sæson 2025 pga. tvingende grunde.
Interne Kennung: 25/10202
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0000