See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa A -Kursy liniowe (podział na 9 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania.
Vorherige Bekanntmachung: 766852-2024
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Usługa A - 20141,14201
Beschreibung: Nr kursu: 20141,14201; WER Białystok - WER Warszawa - WER Komorniki; WER Komorniki - WER Warszawa - WER Białystok. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 223 832 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 190 904 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 32 928 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy - 170 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Usługa A - 20192, 19202
Beschreibung: Nr kursu: 20192,19202; WER Białystok - DER Gorzów Wlkp - WER Szczecin; WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin - WER Białystok. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 414 792 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 353 808 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 60 984 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy - 320 000 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Usługa A - 20181,18201
Beschreibung: Nr kursu: 20181,18201; WER Białystok - WER Olsztyn; WER Olsztyn - WER Białystok. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 136 080 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 105 840 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 30 240 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy – 95 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Usługa A - 20191, 19201
Beschreibung: Nr kursu: 20191,19201; WER Białystok - WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin; WER Szczecin - DER Gorzów Wlkp.- WER Białystok. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 414 792 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 353 808 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 60 984 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy - 320 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Usługa A - 18191, 19181
Beschreibung: Nr kursu: 18191, 19181; WER Olsztyn - WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin; WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin - WER Olsztyn. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 230 104 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 196 392 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 33 712 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy – 175 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Usługa A - 18192, 19182
Beschreibung: Nr kursu: 18192,19182; WER Olsztyn - DER Koszalin - WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin, WER Szczecin (Dworcowa) - WER Szczecin - DER Koszalin - WER Olsztyn. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 66 304 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 56 672 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 9 632 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii Ib. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy – 50 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Usługa A - 18142, 14182
Beschreibung: Nr kursu: 18142, 14182; WER Olsztyn – WER Komorniki; WER Komorniki - WER Olsztyn. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 199 080 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 168 840 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 30 240 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii IVa. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy - 150 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Usługa A - 58122, 12582
Beschreibung: Nr kursu: 58122, 12582; DOPL Olsztyn - WER Olsztyn - WER Niepołomice, WER Niepołomice - DOPL Olsztyn - WER Olsztyn. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 289 800 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 247 464 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 42 336 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii IVa. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy - 224 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Usługa A - 21602, 602112
Beschreibung: Nr kursu: 21602, 602112; WER Lisi Ogon - WER Białystok - DOPL Białystok, DOPL Białystok - WER Białystok - WER Lisi Ogon. 1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi A, polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Maksymalna łączna długość Kursów przewidzianych do wykonania przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 233 856 km. 3. Minimalna łączna długość Kursów, przy uwzględnieniu modyfikacji w Harmonogramie realizacji Usługi A zgodnie z § 16 ust. 4 projektu umowy: 199 584 km. 4. Ilość km objęta prawem opcji: 34 272 km. 5. W przypadku, gdy w okresie obowiązywania umowy wysokość wynagrodzenia Wykonawcy nie osiągnie wysokości wynagrodzenia maksymalnego, Strony mogą zgodnie dokonać przedłużenia okresu obowiązywania umowy maksymalnie o 3 miesiące, lecz nie dłużej niż do chwili, gdy wysokość wynagrodzenia za usługi wykonane przez Wykonawcę osiągnie wysokość wynagrodzenia maksymalnego. 6. Szacunkowa ilość pojazdów niezbędnych do realizacji usługi - 2 pojazdy kategorii IVb. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 388 pkt 2) lit. c) PZP.
Interne Kennung: CZ.26.699.2024.DTZ - część nr 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę w terminie 11 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia (na etapie zawierania umowy termin ten zostanie określony w umowie w § 3 ust. 1 projektu umowy) przekroczy – 180 000,00 kilometrów, przesyłając Wykonawcy nie później niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia realizacji zamówienia, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 projektu umowy, powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.