507915-2026 - Ergebnis
Polen – Betriebsbereitmachung von Heizanlagen – SVA/4620-224/2026 ZEC Grudziądz- Kompleksowa obsługa systemów ciepłowniczych w KW Chełmno i KW Grubno.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-224/2026 ZEC Grudziądz- Kompleksowa obsługa systemów ciepłowniczych w KW Chełmno i KW Grubno.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego (codzienna doraźna obsługa kotłowni, serwis i konserwacja urządzeń kotłowni, węzłów c.o. zmieszania pompowego w budynkach oraz usuwanie zaistniałych awarii w kotłowniach, węzłach c.o., sieciach ciepłowniczych wodnych i parowych oraz na sieciach c.w.u.) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksu wojskowego w m. Chełmno, Grubno
Vorherige Bekanntmachung380751-2026
Interne KennungSVA/4620-224/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
LosLOT-0001