2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z budową odcinka wodociągowego (etap I) oraz remont ulic gminnych (ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Kościuszki) w mieście Ścinawa
Beschreibung: 1. Krótki opis przedmiotu zamówienia: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z budową odcinka wodociągowego (etap I) w mieście Ścinawa obejmuje: sieć wodociągową: ul. Szeroka, ul. Kołomłyńska, ul. Lubińska, ul. Chobieńska, ul. Jaśminowa, ul. Dębowa; sieć kanalizacji sanitarnej: ul. Kwiatowa, ul. Szeroka, ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Lubińska, ul. Kołomłyńska, ul. Kościuszki, ul. Jagiełły, ul. Spacerowa, ul. Chobieńska, ul. Dębowa, ul. Kombatantów; sieć kanalizacji deszczowej: ul. Kwiatowa, ul. Szeroka, ul. Batorego, ul. Kościuszki, ul. Jagiełły, ul. Lubińska, ul. Chobieńska. 2) Remont ulic gminnych (ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Kościuszki) w mieście Ścinawa obejmuje: wymianę podbudowy oraz nawierzchni w ciągu ulic T. Kościuszki, S. Batorego oraz Grunwaldzkiej, wymianę podbudowy i nawierzchni chodnika, wymianę podbudowy i nawierzchni zjazdów zwykłych, ułożenie krawężników. 2. Zamówienie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (FEDS 2021-2027) oraz ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Województwa Dolnośląskiego. 3. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 4. Szczegółowy opis zamówienia dostępny na stronie prowadzonego postępowania: https://scinawa.ezamawiajacy.pl/pn/scinawa/demand/208682/notice/public/details
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z budową odcinka wodociągowego (etap I) oraz remont ulic gminnych (ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Kościuszki) w mieście Ścinawa w ramach zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie miasta i gminy Ścinawa wraz z budową odcinka wodociągowego i sięgaczami”
Beschreibung: Krótki opis przedmiotu zamówienia: 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z budową odcinka wodociągowego (etap I) w mieście Ścinawa obejmuje: sieć wodociągową: ul. Szeroka, ul. Kołomłyńska, ul. Lubińska, ul. Chobieńska, ul. Jaśminowa, ul. Dębowa; sieć kanalizacji sanitarnej: ul. Kwiatowa, ul. Szeroka, ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Lubińska, ul. Kołomłyńska, ul. Kościuszki, ul. Jagiełły, ul. Spacerowa, ul. Chobieńska, ul. Dębowa, ul. Kombatantów; sieć kanalizacji deszczowej: ul. Kwiatowa, ul. Szeroka, ul. Batorego, ul. Kościuszki, ul. Jagiełły, ul. Lubińska, ul. Chobieńska. 2) Remont ulic gminnych (ul. Grunwaldzka, ul. Batorego, ul. Kościuszki) w mieście Ścinawa obejmuje: wymianę podbudowy oraz nawierzchni w ciągu ulic T. Kościuszki, S. Batorego oraz Grunwaldzkiej, wymianę podbudowy i nawierzchni chodnika, wymianę podbudowy i nawierzchni zjazdów zwykłych, ułożenie krawężników.