507938-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – RSÜ és kapcsolódó szolgáltatások
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RSÜ és kapcsolódó szolgáltatások
Beschreibung: Repülőtéri sürgősségi egészségügyi szolgálat és kapcsolódó szolgáltatások ellátása a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén az egészségügyi szolgáltatások nyújtásához szükséges szakmai minimumfeltételekről szóló 60/2003. (X. 20.) ESzCsM rendelet szerint szolgáltatási szerződés keretében.
Interne Kennung: EKR000101882026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Repülőtéri sürgősségi egészségügyi szolgálat és kapcsolódó szolgáltatások ellátása a mintegy 55.000 fős napi átlagos utasszámú Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén az egészségügyi szolgáltatások nyújtásához szükséges szakmai minimumfeltételekről szóló 60/2003. (X. 20.) ESzCsM rendelet 2. melléklet Nemzetközi repülőtér egészségügyi biztosítása címben foglalt alábbi feladatok ellátásával 4 éves szerződés keretében: 1. mentés 2. ambuláns jellegű sürgősségi ellátás, alapellátás 3. elsősegélynyújtás 4. közegészségügyi tevékenység 5. kényszerhelyzeti készenlét Fentiekhez kapcsolódó részletes feladatok: 1. A repülőtér területén jelentkező sürgősségi feladatok ellátása a repülőtér területén tartózkodó külföldi, belföldi utasok, látogatók és dolgozók számára. 2. Az induló utasoknál jelentkező sürgősségi ellátás esetén döntés azzal kapcsolatban, hogy az utas folytathatja-e tovább az utazást vagy pedig további orvosi ellátásra, kezelésre szorul. 3. A repülőtér területén illetve a kiszolgált légi járműveken előforduló fertőző vagy fertőző gyanús betegek esetén általános orvosi vizsgálatok elvégzése, illetve a társzervekkel való együttműködés. 4. Hatóság által kért őrzött szállásra történő általános orvosi vizsgálat és igazolás kiadása. 5. Repülőtéri szervezetek számára előírt esetekben alkoholszondáztatás. 6. A repülőtéren bekövetkezett kényszerhelyzetek és tömeges balesetek felszámolásának megkezdése és az abban való részvétel az Országos Mentőszolgálat egységeivel együttműködve Fenti feladatok ellátásának személyi és tárgyi minimumkövetelményei műszakonként: - legalább 1 fő vezető orvos, 1 fő orvos, 1 fő mentőtiszt, 2 fő mentőtechnikus, 1 fő diszpécser - esetkocsi, kényszerhelyzeti kocsi. Egyebekben a Szolgáltató feladata és felelőssége a megfelelő számú személyzet rendelkezésre állásának biztosítása a szerződés időtartama alatt. A Szolgáltató köteles a nap 24 órájában diszpécserszolgálatával és a Műszaki Leírásban meghatározott személyzettel készenlétben állni, és az igény megjelenése esetén az adott Szolgáltatás teljesítését a Műszaki Leírásnak megfelelően elvégezni. Fenti feladatok ellátása az ESzCsM rendeletben, a mentésről szóló 5/2006. (II. 7.) EüM rendeletben továbbá a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban foglalt feltételek és rendelkezések szerint történik.
Interne Kennung: EKR000101882026/1