50795-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Architectenselectie voor nieuwbouw CSG De Lage Waard te Papendrecht
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie voor nieuwbouw CSG De Lage Waard te Papendrecht
Beschreibung: De Gemeente Papendrecht en CSG De Lage Waard hebben samen besloten om toekomstbestendige huisvesting te realiseren van twee locaties naar één locatie; de Vijzellaan. Omvang van de opdracht: 19.000 m2 19.000m2
Interne Kennung: 1663807
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros