507955-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Vorgefertigte Gebäude – Výroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je návrh technického řešení, výroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků. Součástí plnění bude zejména: • konstrukční návrh, • výrobní dokumentace, • výroba modulárních prvků, • dodávka a montáž, • uvedení do provozu, • servisní podpora.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI. fáze Dodavatelé podávají pouze žádost o účast včetně příloh. V této fázi se nepředkládá: • cenová nabídka, • finální technické řešení. Bude provedeno: • posouzení kvalifikace, • případné omezení počtu účastníků. II. fáze Vybraní účastníci budou vyzváni k podání předběžných nabídek a jednání.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je návrh technického řešení, výroba, dodání a montáž souboru modulárních prodejních stánků.
Interne Kennung13052026